Αρχική σελίδα Νέα - Ανακοινώσεις ΤΡΙΤΟ ΒΡΑΒΕΙΟ ΣΤΟΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ 'ΚΑΠΝΙΣΜΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ'

ΤΡΙΤΟ ΒΡΑΒΕΙΟ ΣΤΟΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ 'ΚΑΠΝΙΣΜΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ'

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΚΑΙ ΒΡΑΒΕΥΣΗ ΣΤΟΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ 'ΚΑΠΝΙΣΜΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ'

Μαθητές και μαθήτριες της Α΄ και Γ΄ τάξης του Γυμνασίου Παλαιοχωρίου συμμετείχαν στον 5ο Πανελλήνιο Μαθητικό Διαγωνισμό "Κάπνισμα και Περιβάλλον" στο πλαίσιο του 8ου Πανελλήνιου Μαθητικού Συνεδρίου ' Παιδεία για έναν Κόσμο χωρίς Κάπνισμα'. Στη Ζωή Ζηζηλιώτη, μαθήτρια της Α΄Τάξης, απονεμήθηκε το 3ο βραβείο.Από την Α΄ Τάξη συμμετείχαν οι : Κατερίνα Μαλανδρή, Μιχαήλ Ζαχαρίου, Κατερίνα Ζαχαρίου και Ζωή Ζηζηλιώτη και από την Γ΄Τάξη οι : Παναγιώτα Τσιάλη, Κατερίνα Τσανακά, Μαρία Μιχαηλίδου, Νικολέτα Βατάλη, Μαρία Γκουντίνου, Γεωργία Γκαγκάνη, Χριστόδουλος Κίκας και Νατάσα Καραντώνα. Θερμά συγχαρητήρια για τη συμμετοχή όλων των μαθητών και μαθητριών, καθώς και της υπεύθυνης εκπαιδευτικού, Γεωργίας Τσιούκα.