Αρχική σελίδα Νέα - Ανακοινώσεις ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΤΡΙΗΜΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ

ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΤΡΙΗΜΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ  ΠΑΙΔΕΙΑΣ  ΕΡΕΥΝΑΣ

ΚΑΙ ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ & ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ

ΕΚΠ/ΣΗΣ  ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

Δ/ΝΣΗ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

***********************************

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

( & FAX: 2372041553

Τ.Κ 63074

Παλαιοχώρι   31 / 1 /2017

Αρ.  Πρωτ.     13

ΚΟΙΝ:

Πληροφορίες   Κουμαντσιώτης  Γεωργάκης

Τηλ.  2372041553

Website     http//gym-palaioch.chal.sch.gr

ΘΕΜΑ  ΕΚΔΗΛΩΣΗ    ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ  ΓΙΑ   ΤΡΙΗΜΕΡΗ     ΕΚΔΡΟΜΗ   ΣΤΗΝ   ΑΘΗΝΑ

Ο   Δ/ντης   του   Γυμνασίου  ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ έχοντας   υπόψη   το   σχ.Αριθμ. Πρ.   129287/Γ2/10/11/11   υπουργική   απόφαση,  προκηρύσσει εκδήλωση   ενδιαφέροντος για   3-ήμερη  εκδρομή   της   Γ  τάξης του Γυμνασίου Παλαιοχωρίου και του Γυμνασίου Στρατωνίου στην    ΑΘΗΝΑ  στη   ΒΟΥΛΗ   των   ΕΛΛΗΝΩΝ  που  θα  γίνει   στις   4-4-2017   έως   6-4-2017.

Αριθμός συμμετεχόντων: ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ μαθητές 20 συνοδοί 2. ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ μαθητές 12 συνοδοί 2.

MεταφορικοΜέσο:Λεωφορείο(Στρατώνι-Παλαιοχώρι-Θεσσαλονίκη) Τρένο(Θεσσαλονίκη-Αθήνα)

Κατηγορία καταλύματος: κατά προτίμηση κοντά στην Ακρόπολη 4(****) ή 5(*****) αστέρων.

Εκδηλώσεις: Επίσκεψη στη Βουλή, Λυκαβηττός,Θέατρο, Διασκέδαση.

Στη προσφορά θα συμπεριλαμβάνεται η συνολική τιμή του ταξιδιού και η επιβάρυνση ανά μαθητή. Να γίνει αναφορά στο κατάλυμα και την κατηγορία του.

Υποχρεωτική ασφάλιση ευθύνης διοργανωτή, σύμφωνα με τη νομοθεσία και ασφάλιση με κάλυψη .

Οι προσφορές να κατατεθούν στο γραφείο του σχολείου σφραγισμένες μέχρι 17-02-2017 και ώρα 12.00μμ.

Υ.Γ: Παρακαλούμε να αναρτήσετε στην ιστοσελίδα σας την παραπάνω προκήρυξη που αφορά την εκδρομή του Γυμνασίου Παλαιοχωρίου που θα γίνει από κοινού με το Γυμνάσιο Στρατωνίου.

Παρακαλούμε  για  τις   δικές  σας   ενέργειες.

Ο          ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ

ΚΟΥΜΑΝΤΣΙΩΤΗΣ   ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ